У Тарасівці закрили підпільний гральний заклад
Гральний заклад був облаштований у приватному будинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Bezymyannyj-10.png)
Як інформує Національна поліція Київської області, до правоохоронних органів небайдужий громадян повідомив про організацію грального бізнесу у приватному будинку у селі Тарасівка Києво-Святошинського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Bezymyannyj-11.png)
Працівники поліції провели огляд закладу, під час якого там знаходились і відвідувачі, й вилучили 10 комплектів грального обладнання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Bezymyannyj-12.png)
Наразі поліцейські ще встановлюють організаторів грального бізнесу для притягання їх до відповідальності. За незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей відкрите кримінальне провадження.
Раніше «Погляд» повідомляв, що в Ірпені «прикрили» два незаконні «гральники».
«Погляд» писав, що і в Обухові вкотре закрили підпільний гральний заклад.