У столиці відкрилася виставка китайських ліхтарів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1249031_10408199.jpg)
Вдруге на столичному "Співочому полі" відкрили новорічну виставку великих китайських ліхтарів.
Всього на фестивалі близько 200 фігурок – це і панди, і золота рибка, рожеві фламінго, черепаха, лотоси та китайська теракотова армія. Найвища, до речі, фігурка китайського воїна – 15 метрів.
Також на фестивалі можна повчитись готувати чай за древніми китайськими традиціями.
Усі ці фігури зроблені із шовку, а оскільки це дуже кропітка робота, то готували їх фахівці з Китаю. А для того, аби фігури світились – використали близько 15 тисяч лампочок. На відкритті фестивалю киянам показали і виступи артистів із Китаю. Побачити виставку ліхтарів можна до 2 лютого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1249031_10408200.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1249031_10408201.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1249031_10408202.jpg)