Новини
Здоров'я
Київ

У столиці в гуртожитку КПІ спалах COVID-19


У столиці в гуртожитку КПІ спалах COVID-19

У столичному Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зафіксовано спалах захворюваності на коронавірус.

Про це повідомляє сайт КМДА з посиланням на виконуючого обов'язки директора державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» Сергій Чумак.

За його словами,  у одному з гуртожитків лабораторно підтверджено 52 випадки захворювання на коронавірус серед курсантів.

«Перші чотири випадки були виявлені з 22 до 24 липня. За вчора у закладі протестували ще 61 курсанта, які були контактними з захворілими. Серед них на сьогодні — 48 позитивних результатів дослідження методом ПЛР», — розповів в.о. обов'язки держустанови.

Він зауважив, що загалом у гуртожитку мешкають 152 курсанти.

«У гуртожитку проводяться відповідні заходи з дезінфекції. Усі інші контактні особи під медичним наглядом. Щоб запобігти поширенню інфекції серед курсантів у гуртожитку визначено місця для ізоляції захворілих», — підкреслив Сергій Чумак.

Нагадаємо, що кількість хворих на COVID-19 зростає як в Україні, так і в світі. Зокрема, зростає чисельність не лише інфікованих, а й госпіталізованих осіб. 

Тематичне фото з відкритих джерел