Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

У столиці слідчий поліції вимагав хабара


Працівник Оболонського управління столичної поліції був викритий у протиправній діяльності. За повернення автомобіля, вилученого в рамках кримінального провадження, слідчий поліції вимагав від власника неправомірну вигоду - 1 тисячу доларів США.

До працівників Служби безпеки України звернувся чоловік та повідомив про вимагання хабара співробітником столичної поліції. За цим фактом слідчі Центрального апарату ДБР, під процесуальним керівництвом ГПУ, розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

За вирішення питання про повернення вилученого автомобіля Audi Q7 капітан поліції забажав одержати хабара - 1 тисячу доларів США.

Відразу після одержання другої частини від загальної суми співробітник поліції був затриманий працівниками внутрішньої безпеки НПУ, ГУБКОЗ СБУ у Києві та Київській області та слідчими ДБР. Кошти, надані у якості неправомірної вигоди, вилучено.

В порядку ст.208 КПК України капітана поліції затримано. Санкція ч.3 ст.368 ККУ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України