Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

У столиці офіційно з’явився Центр консервації предметів археології


Пріоритетними напрямами роботи нового комунального закладу будуть наукові дослідження й розробка наукової документації археологічних пам’яток Києва.

Фото: Alexander Misyura‎ / facebook.com/MuseumOnThePostalSquare

Про це повідомляє Офіційний портал Києва, посилаючись на в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

«Першочерговим завданням інституції стане опрацювання історичних цінностей, які були знайдені під час археологічних розкопок на Поштовій площі. Робота проводитиметься в тісній співпраці з Інститутом археології НАН України та його Київською експедицією», – розповів Валентин Мондриївський.

Як працюватиме заклад

Центр проводитиме заходи з консервації археологічних предметів, займатиметься експериментальними дослідженнями, розробленням і впровадженням у практику консервації та реставрації археологічних предметів, пам’яток містобудування, архітектури та монументального мистецтва, їх обстеження та дослідження. Важливою складовою роботи стане вивчення, аналіз та застосування досягнень світової науки за профілем Центру, співпраця із вітчизняним та закордонними подібними закладами.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Борисполі археологи знайшли вперше в Україні косторізну майстерню.

Читайте також про забудову поза законом і ТОП-10 «гарячих точок» Києва – 2019.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.