#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

У столиці на новорічно-різдвяні свята дозволять рух транспорту Хрещатиком

02.12.2019 Надiя Проценко 0

З початку грудня і до офіційного завершення святкування Нового року та Різдва, до 19 січня, дозволено рух транспорту вулицею Хрещатик щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні. Про це повідомили у КМДА.

У столиці на новорічно-різдвяні свята дозволять рух транспорту Хрещатиком

Таке рішення було прийняте у зв’язку з обмеженням руху транспорту уздовж Володимирського проїзду на час підготовки та святкування Нового року та Різдва.
Зокрема, із 25 листопада до 26 січня 2020 року:
• обмежено рух транспорту уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі;
• заборонено рух всіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Нагадаємо, із 14 грудня 2019 року до 12 січня 2020 року зимові розваги триватимуть на Софійській площі, Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), проїжджій частині Володимирського проїзду навпроти будинку № 5.

Під час святкувань обмежуватимуть рух міського транспорту в центрі столиці також 19 грудня, 24 грудня, 31 грудня, 1 січня та 7 січня.

Офіційне святкування Нового року та Різдва на Софійській та Контрактовій площах триватиме із 14 грудня до 19 січня. Наразі на локаціях триває підготовка.