У столичному музеї пам’яті жертв голодомору, покажуть фільм
До десятої річниці створення Державного музею «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні», покажуть документальну стрічку «Джеймс Мейс. Траєкторія долі».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/5e1b1619fa8ef5a86afc2897413e7d5d_XL.jpg)
Джеймс Мейс це відомий американський дослідник, який довгий час жив та працював в Україні, надзвичайно багато зробив для визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом, як в Україні, так і за її межами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Mace_James_1-e1480081033944.jpg)
Окрім показу фільму, на ювілейному заході відбудеться діалог - зустріч з його режисеркою Іриною Шатохіною та автором сценарію доктором історичних наук Юрієм Шаповалом. Разом із присутніми глядачами, усі пригадають досягнення американського дослідника, якому ми завдячуємо виникненню традиції запалювати свічу у четверту суботу листопада, відзначаючи День пам’яті жертв Голодомору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57133886_2136915496386225_5509766488929599488_n.jpg)
Показ фільму відбудеться 24 квітня о 15.00 в Залі пам’яті Меморіалу жертв Голодомору (м. Київ, вул. Лаврська, 3). Вхід вільний.