Новини
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

У столиці вже запрацювало 317 дитячих садків

Це лише 60% від загальної кількості закладів дошкільної освіти.

У столиці вже запрацювало 317 дитячих садків - зображення

У Києві вже працюють 317 дитячих садків, або майже 60% від загальної кількості, і відвідують їх 12 500 дітей. Про це повідомила пресслужба КМДА.

Зазначається, що в столиці комісії обстежили стан укриттів у 100% комунальних закладів дошкільної освіти та визначили, що 63% комунальних садків можуть працювати у звичному режимі.

"Одночасно в закладі дошкільної освіти може перебувати стільки дітей і працівників, на скільки розраховано укриття. Це одна з головних вимог і єдине обмеження щодо прийому дітей у садочки Києва", –

пресслужба КМДА

У столиці вже запрацювало 317 дитячих садків - зображення
Фото: КМДА

Також в КМДА розповіли, що у випадку, якщо обраний батьками заклад дошкільної освіти не має можливості відновити роботу або поки не працює, батьки можуть перевести дитину до іншого садочка. Для цього необхідно створити заявку в системі електронного запису "СЕЗ ЗДО".

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що в Київській області відновили роботу 675 дитячих садків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.