У Ставищенському районі відкрилась нова сільська амбулаторія
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0605_Stavyshhe1.jpg)
Медичний заклад з сучасною лабораторією та стоматологічним кабінетом збудували всього за п»ять місяців
Нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Журавлиха Ставищенського району зведено коштом державного та місцевих бюджетів. Спорудження будівлі розпочалось наприкінці січня цього року, і вже амбулаторія готова приймати пацієнтів – жителів Журавлихи та сусідніх сіл – Брилівки та Ясенівки. Як повідомляє Київська обласна держадміністрація, тут створені всі умови для надання якісної медичної допомоги, амбулаторія забезпечена всім необхідним медичним обладнанням – працює сучасна лабораторія, стоматологічний кабінет та система телемедицини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0605_Stavyshhe2.jpg)
В урочистому відкритті амбулаторії взяли участь голова КОДА Олександр Терещук, помічник народного депутата України Віталія Гудзенко, а також представники місцевого самоврядування та громадськості.
«Державна політика спрямована на те, щоб сільська медицина розвивалася. Адже основна маса населення Київщини проживає в сільській місцевості. Нарешті жителі зможуть отримувати якісну первинну медичну допомогу поруч із домом. Це не розкіш, а необхідність! Саме в таких речах проявляється робота нашої держави, турбота про громадян. Хочу наголосити, що багато залежить не тільки від мене, Президента чи Прем`єр-міністра. На сьогодні багато залежить від кожного з нас, від місцевої влади, зокрема», зауважив Олександр Терещук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0605_Stavyshhe3.jpg)
Також очільник Київщини повідомив, що наразі в області закінчують будівництво 17 амбулаторій, з яких 6 здано, а 11 заплановано ввести в експлуатацію цього року. До бюджету закладено будівництво ще 14 амбулаторій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0605_Stavyshhe4.jpg)