Новини
Новини Київської області
Здоров'я
Київщина-суспільство

У Ставищенському районі відкрилась нова сільська амбулаторія


Медичний заклад з сучасною лабораторією та стоматологічним кабінетом збудували всього за п»ять місяців

Нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Журавлиха Ставищенського району зведено коштом державного та місцевих бюджетів. Спорудження будівлі розпочалось наприкінці січня цього року, і вже амбулаторія готова приймати пацієнтів – жителів Журавлихи та сусідніх сіл  – Брилівки та Ясенівки. Як повідомляє Київська обласна держадміністрація, тут створені всі умови для надання якісної медичної допомоги, амбулаторія забезпечена всім необхідним медичним обладнанням –  працює сучасна лабораторія, стоматологічний кабінет та система телемедицини.

В урочистому відкритті амбулаторії взяли участь голова КОДА Олександр Терещук, помічник народного депутата України Віталія Гудзенко, а також представники місцевого самоврядування та громадськості.

«Державна політика спрямована на те, щоб сільська медицина розвивалася. Адже основна маса населення Київщини проживає в сільській місцевості. Нарешті жителі зможуть отримувати якісну первинну медичну допомогу поруч із домом. Це не розкіш, а необхідність! Саме в таких речах проявляється робота нашої держави, турбота про громадян. Хочу наголосити, що багато залежить не тільки від мене, Президента чи Прем`єр-міністра. На сьогодні багато залежить від кожного з нас, від місцевої влади, зокрема», зауважив Олександр Терещук.

Також очільник Київщини повідомив, що наразі в області закінчують будівництво 17 амбулаторій, з яких 6 здано, а 11 заплановано ввести в експлуатацію цього року. До бюджету закладено будівництво ще 14 амбулаторій.