Новини
Новини Київської області
Бучанський район

У Софіївській-Борщагівці відкрили клас безпеки

Тут діти здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності та правил надання домедичної допомоги.

У Софіївській-Борщагівці відкрили клас безпеки - зображення
У Софіївській-Борщагівці відкрили клас безпеки - 1 - зображення

На Київщині відкрили ще один клас безпеки. 27 квітня офіційне відкриття корисного простору для дітей відбулося в Софіївсько-Борщагівському ліцеї, повідомляє пресслужба КОВА.

У цьому класі діти різних вікових груп зможуть здобувати важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності, правил поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", правил надання домедичної допомоги, правил безпеки дорожнього руху.

Простір обладнано за сучасними критеріями всім необхідним навчально-методичним матеріалом, зокрема муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки тощо.

До слова, на Київщині вже функціонують 23 класи безпеки. Зокрема, наприкінці минулого року такий простір запрацював у Рокитнянській громаді. А на початку грудня стало відомо, що школи Київщини отримали майже 4 тис. ноутбуків для організації освітнього процесу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.