У Славутичі завершився збір підписів щодо відсторонення судді Малишенко
Після резонансної події 21 липня, в результаті громадських зборів та позачергової сесії Славутицької міської ради, прийнято рішення звернутися до Вищої ради правосуддя щодо відсторонення від займаної посади судді Малишенко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/DSCN0446.jpg)
Збір підписів завершився. Звернення підписало 1 339 осіб, електронну петицію – 428.
Нагадаємо, що збір підписів ініціювали після "дивного" рішення судді Малишенко щодо можливої застави для підозрюваного у резонансній справі - жорстокому вбивстві славутичанина.
Зібрані кошти у сумі 6 438 гривень передано рідним загиблого Юрія Булата, повідомила Славутицька міська рада.