У Славутичі завершується будівництво багатофункціонального спортивного комплексу
Велику увагу приділяють в Славутичі, що на Київщині спортивній інфраструктурі та розвитку спорту в цілому. Наразі завершується будівництво багатофункціонального спортивного комплексу.
Зелений килим нового спортивного комплексу, що будується біля школи №4, викликає найприємніші враження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74887110_2546697795413118_7163526938831618048_o.jpg)
Окрім футбольного поля, до послуг відвідувачів за проектом передбачено баскетбольний, волейбольний, тенісний майданчики, тренажери, бігові доріжки, настільний теніс, воркаут. Загальна площа спортивного комплексу – 4 653 м2.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75474130_2546699335412964_3603899473161355264_o.jpg)
Славутич став переможцем у конкурсі, що проводив Кабінет Міністрів України, для шкіл України, та, за рахунок субвенції з державного бюджету у розмірі 6 904,110 тисяч гривень, вже завершує будівництво спортивного комплексу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77388389_2546698048746426_2194825212782968832_o.jpg)
Інспекцію будівельного об’єкту здійснив міський голова Юрій Фомічев. Темпи робіт ТОВ «Промкомплект», повністю відповідають встановленим нормам, а якість – на високому рівні. Тож незабаром чекаємо на відкриття нового спортивного комплексу, повідомляє Славутицька міська рада.