У Славутичі побудують багатофункціональний спортивний комплекс
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 493-р "Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році" Славутич отримав субвенцію на будівництво багатофункціонального спортивного комплексу на території Славутицької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 у розмірі 6904,1 тисяч гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/Sl-stadion.png)
Проект спортивного комплексу передбачає розміщення футбольного, баскетбольного, волейбольного, тенісного, “workout” майданчиків, тренажерів, бігової доріжки, 2 майданчиків для настільного тенісу, повідомляє Славутицька міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67190597_2319698544779712_1256234108233711616_n.jpg)
Передбачається і майданчик для дітей з особливими потребами.