У Сквирі чоловік врятував цілу родину від пожежі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81625920_476107713025479_2717736570537902080_o.jpg)
30 грудня о 04:00 годині йдучи вранці на роботу мешканець с. Домантівка Сквирського району, Микола Духович помітив палаючий будинок в м. Сквира. За лічені хвилини чоловік розбудив мешканців будинку, а це 6 людей та сповістив до 101.
Двоє дорослих, троє дітей та літня жінка міцно спали не підозрюючи, що в їхній оселі вирує пожежа. Чоловік побачивши дим почав тарабаніти у вікна в надії розбудити мешканців, які на той час вже встигли надихатися димом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81392205_1518423511642314_3153286146008547328_n.jpg)
Завдяки його швидким діям ціла сім'я залишилась живою,а їх будинок ,з допомогою небайдужих сусідів, ще піддається ремонту.
Фото: Сквира | Форум