Новини
Новини Київської області

У школах Київщини запрацювало 42 класи безпеки

Найбільша кількість таких класів функціонує в Білоцерківському та Обухівському районах.

У школах Київщини запрацювало 42 класи безпеки - зображення

У школах Київщини вже функціонують 42 класи безпеки, 20 із яких відкрили за останні місяці. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зокрема, днями відкрили черговий такий клас в Київському обласному ліцеї, а також  в Дослідницькій гімназії Гребінківської селищної ради Білоцерківського району.

"На першому занятті спеціалісти ГУ ДСНС України в області ознайомили учнів із правилами пожежної безпеки, а діти долучилися до гасіння умовної пожежі. Крім того, школярам показали вибухонебезпечні предмети в реальній величині, щоб навчити розпізнавати їх вибухо-небезпечні предмети", ‒

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Варто зазначити, що кожен клас має відповідне обладнання та необхідне наповнення. Найбільша кількість таких класів функціонує в Білоцерківському (15) та Обухівському (10) районах.

Нагадаємо, наприкінці минулого року такий простір запрацював у Рокитнянській громаді. А на початку грудня стало відомо, що школи Київщини отримали майже 4 тис. ноутбуків для організації освітнього процесу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.