Новини
Васильків

У поліції Васильківщини новий керівник – Андрій Астаф’єв – з досвідом роботи з корупціонерами


14 квітня поліцію Васильківського району очолив підполковник поліції Андрій Астаф’єв. Його знайомство з керівництвом міста і району відбулось на розширеному засіданні об'єднаного міськрайонного Штабу протидії поширення коронавірусної інфекції. Цього дня на засіданні також були присутні сільські і селищні голови та представники духовенства. Тож користуючись нагодою, вони уточнили в нового керівника поліції: «Чи це черговий Ваш кар’єрний щабель, чи Ви до нас надовго і всерйоз». Андрій Астаф’єв висловив сподівання, що «надовго і всерйоз».

Нагадаємо, що попередній очільник Васильківського відділу поліції Михайло Пелех перебував на посаді з 2 вересня 2019 року, а вже наприкінці січня цього року його було переведено на аналогічну посаду до м. Біла Церква.

Андрій Астаф'єв народився 18 квітня 1981 року в місті Ашхабат республіки Туркменістан. З раннього віку проживав з батьками у Кіровограді (нині – Кропивницький). Закінчивши Національну академію внутрішніх справ, у 2002 році розпочав службу в органах внутрішніх справ із посади оперуповноваженого УМВС в Кіровоградській області.

Починаючи з 2003 року, працював на різних посадах, у тому числі й керівних. Упродовж кількох років обіймав посаду начальника Березанського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції. Потім працював в Києві – в Управлінні захисту економіки м. Києва. Останнє місце роботи – у відділі по боротьбі з організованими групами з ознаками корупції управління стратегічних розслідувань в м. Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Під час знайомства з керівництвом міста і району Андрій Астаф’єв зазначив: «Прибув у Васильківський район для покращення оперативної обстановки, підняти довіру населення до поліції та активно протидіяти злочинності».

Проживає новий очільник Васильківського відділу поліції в м. Київ, має доньку та сина.