#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Здоров'я

У Переяславі дві школи закрили на карантин

29.09.2020 0 Оксана Кириленко 0

Мова йде про школи: №6 та №4.

Фото з відкритих джерел

Проте після двотижневого карантину з 28 вересня відкрився дитсадок №7 «Берізка».

Про це вирішили 28 вересня на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, пишуть в "Переяслав Сіті".

Згідно протоколу засідання, заступниця міського голови повідомила, що у ЗОШ №6 на коронавірус захворіли директор школи, двірник та практичний психолог. Вони мали багато контактів, відповідно до своїх посадових обов’язків. У всіх контактних осіб відсутні ознаки захворювання. Така ж ситуація у ЗОШ №4, де захворіли заступник директора та психолог. Обидва навчальні заклади призупинили очний навчально-освітній процес із 28 вересня до 11 жовтня. Учні перейшли на дистанційну форму навчання.

25 вересня виховательці «Берізки», яка хворіла на коронавірус, закрили лікарняний лист. У контактних осіб тести негативні, нових випадків захворювання серед працівників закладу не виявили. Тож з цього понеділка садочок відновив роботу.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у міськраді Переяслава вважають, що місто включили до Бориспільського району незаконно.