У Молдові тривають Дні українського кіно
6 листопада кінодрамою «Гіркі жнива» в одному з центральних кінотеатрів Кишинева, відкрилися Дні українського кіно, які триватимуть до 7 листопада.
Партнерами Днів кіно стали Українська громада Республіки Молдова, Жіноча громада українок Молдови, Світовий конгрес українських молодіжних організацій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1573029939-792.jpg)
Заходу передував «круглий стіл» на тему «Голодомор в Україні 1932-1933 років і штучно організований голод у Молдавській РСР у 1946-1947 роках», організований у Молдавському вільному міжнародному університеті (ULIM).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1573029939-223.jpg)
Крім «Гірких жнив”, під час Днів українського кіно глядачі матимуть змогу ознайомитися з комедією «Шляхетні волоцюги», мультиплікаційним фільмом «Моя країна — Україна» і документальною кінострічкою «Війна химер». Відбудуться також майстер-класи зі сценарного мистецтва, історії кіно, продюсування.