У місті Українка розшукують зниклого чоловіка
Допоможіть знайти 40-річного жителя Українки - Андрія Бороду. Чоловік вийшов з дому 25 грудня та імовірно поїхав до Києва. Його місцезнаходження досі невідомо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81274816_888812824848138_6377357154101231616_n.jpg)
Особисті прикмети:
Зріст близько 180 см. В реальному житті худіший ніж на фото. Був одягнений в осінні черевики Браска, (без шнурків), темно-сині джинси, сірий джемпер, темно-синю стьобану куртку і сіру шапку.
Будь-яку інформацію про зниклого просять повідомляти за номером телефону:
050-839-61-51 (Олексій)