Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

У Мінреінтеграції роз’яснили, як отримати грошову допомогу від HIAS

Кошти, зокрема, зможуть отримати постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені й інших населених пунктах Київської області.

У Мінреінтеграції роз’яснили, як отримати грошову допомогу від HIAS - зображення

У Мінреінтеграції роз’яснили, як отримати грошову допомогу від  американської благодійної організації HIAS. До слова, на ці кошти, зокрема, можуть розраховувати постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені й інших населених пунктах Київської та Харківської областей.

Зазначається, що грошова допомога надається у розмірі 2200 гривень на кожного члена родини впродовж 3 місяців.

Натомість звернутися по фінансову допомогу можуть не тільки люди, які втратили житло та засоби до існування внаслідок воєнних дій на зазначених територіях, але й вразливі родини ВПО із цих областей. Також допомогу можуть отримати особи з інвалідністю, члени неповних сімей тощо.

Більш детальною про виплати можна ознайомитися в інфографіці.

У Мінреінтеграції роз’яснили, як отримати грошову допомогу від HIAS - зображення

Також читайте в матеріалі "Погляду, за якими адресами в Київській області відкриті пункти, в яких вимушені переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.