Новини
Суспільство
Культура

У Львові запрацює Літературна резиденція


Днями у міськраді Львова під час засідання виконавчого комітету затвердили положення про створення Літературної резиденцію міста.

Наразі ініціатори створення резиденції, вже отримали приміщення біля Музею імені Івана Франка. На даний момент це  гараж площею 94 кв метрів. Раніше його за призначенням не використовували. На сьогодні цю площу, а саме дві маленькі житлові квартири заплановано облаштувати для того, щоби приймати письменників з України і з Європи. Крім того, ці письменники писатимуть українською мовою про Львів, проживаючи у Львові.

"Це також в рамках реалізації статусу Міста літератури ЮНЕСКО, кожне місто — Краків, Вроцлав та інші міста — мають такі відповідні програми, такі осередки літературних середовищ. Окрім того, через літературну резиденцію також будемо реалізовувати ряд програм для популяризації, сприяння написання україномовного продукту. Окрім того, вже маємо такі існуючі програми, як підтримки книговидання. Тому Літературна резиденція буде таким своєрідним осередком літературного середовища письменників і такою підтримкою для літературного напрямку",— зазначила Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

повідомляє : Львівська міська рада

фото з відкритих джерел інтернет