Новини Київської області
Суспільство

У Лебедівці на Вишгородщині відкрили перший дитсадок

Новий дошкільний навчальний заклад зможе прийняти 30 дітей.

У Лебедівці на Вишгородщині відкрили перший дитсадок - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.Дитячий садок розрахований на 30 дітей. Вартість проєкту складала 23,6 млн грн.

Роботи фінансувалися з обласного та бюджету Пірнівської об’єднаної територіальної громади.

Як зазначив голова Київської ОДА Василь Володін, протягом багатьох років цілі покоління дітей села Лебедівка, що наразі входить до Пірнівської громади Вишгородського району, не мали можливості відвідувати дошкільний навчальний заклад.

"І лише зараз в рамках спільної роботи обласної влади та громади, але перед усім, завдяки ініціативі Президента "Велике будівництво", у дітей така можливість з‘явилася. Програма Президента сприяє тому, щоб активно розвивалася саме сільська інфраструктура", - додав Володін.

Також він повідомив, що в рамках проєкту в селі Лебедівка протягом 2020-2021 років збудовано одноповерхову добудову до існуючої будівлі, влаштоване перекриття, зроблена покрівля, влаштовані зовнішні та внутрішні інженерні мережі, проведено внутрішнє опорядження, виконано термосанацію фасаду будівлі, встановлені вікна, двері, виконані роботи з благоустрою території.

Як повідомлялося раніше, 1 грудня в дитячому закладі "Весняночка" в селищі Калинівка відбулось коротке замкнення в електрощитовій. рятувальникам довелося евакуювати дітей.

Між тим, на території дитячого садка "Вербиченька", що на Обухівщині, після запуску котельні стався вибух. Дітей на момент інциденту в садочку не було.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.