Новини
Україна
Новини Київської області
Анонси
Екологія

У Києві зберуться ключові гравці сонячної енергетики світу


16-18 квітня 2019 р. у Києві відбудеться 8-ма Міжнародна Конференція та Виставка сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

Безпосередньо Конференція сонячної енергетики пройде 16 квітня у конференц-залі готелю Hilton відбудеться. А от Виставка передових технологій та інновацій відбудеться 17-18 квітня у виставковому центрі АККО Інтернешнл.

Як запевняють організатори, подія збере ключових гравців галузі сонячної енергетики з різних країн світу.

Варто зазначити, що сонячна енергетика в Україні переживає період серйозних структурних змін. Нагадаємо, за 3 місяці цього року в Україні ввели в експлуатацію електростанцій, що генерують енергію з відновлювальних джерел, на загальну потужність 862 мегавати. Це більше, ніж за весь 2018 рік, коли загалом було введено в експлуатацію 848 мегават «зелених» електростанцій. Тож логічно, що галузь нараз потребує максимально відкритого та широкого діалогу між професіоналами та головними гравцями ринку який, сприятиме більш правильному та ефективному розвитку сонячної енергетики.

До речі, з 2020 року в Україні планується проведення системи аукціонів, яка забезпечить справедливу ціну та зменшення «зеленого» тарифу з 2020 року на 25% для великих проектів та на 10% для приватних домогосподарств і саме ця актуальна тема буде повністю висвітлена та обговорена на Конференції CISOLAR 2019.