Новини
Новини Київської області
Суспільство

У Києві заборонили феєрверки і салюти


78 депутатів проголосували за заборону у столиці проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ із використанням піротехнічних виробів на період стримування збройної агресії на сході України.

У Києві заборонили феєрверки і салюти

Таке рішення було прийняте на пленарному засіданні Київської міської ради, коли затверджувався порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру у місті Києві.

Окрім феєрверків і салютів, у Києві також забороняється проведення масових заходів розважального характеру на Алеї Героїв Небесної Сотні та вулиці Трьохсвятительській в межах Стіни пам’яті загиблих Героїв, а організацію подій біля культових споруд додатково необхідно узгоджувати з представниками релігійних організацій, на балансі яких вони перебувають.

Для організацій, які бажають провести масовий захід, потрібно подати заявку до Київради не пізніше ніж за 15 робочих днів до запланованої дати. Якщо для організації заходу потрібне перекриття доріг та зміна руху громадського транспорту, наприклад, для проведення спортивних подій, то заявку необхідно подати за 45 робочих днів. Вона має містити дані про організатора та сам захід (форма, мета, місце проведення або маршрут, дата та час початку і закінчення). Також обов’язково вказувати організаційні питання забезпечення події.

Джерело: Київрада