У Києві за порушення правил карантину складено 31 адмінпротокол
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/karantynprotokoly190320209.jpg)
У столиці тривають профілактичні заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Під час відпрацювань правоохоронці виявляють факти недотримання протиепідемічних заходів та складають адмінматеріали на порушників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/karantynprotokoly190320202.jpg)
Правоохоронці забезпечують контроль за дотриманням обмежень, встановлених постановою Кабінету міністрів України №211 від 12.03.2020 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19". Зокрема, перевіряють власників магазинів, кафе та фіксують порушення у сфері пасажирських перевезень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/karantynprotokoly190320204.jpg)
Для проведення таких превентивних заходів створені спільні групи з числа співробітників поліції, військовослужбовців Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та представників органів місцевого самоврядування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/karantynprotokoly1903202010.jpg)
Станом на 18:00, 19 березня, столичні поліцейські склали 31 адміністративний протокол на водіїв громадського транспорту, продавців об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/karantynprotokoly19032020.jpg)
Окрім забезпечення карантинних заходів, поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі та реагувати на повідомлення громадян. Тож правоохоронці звертаються до всіх із проханням ставитися з розумінням до необхідних обмежень та повідомляти на спецлінію "102" про можливі порушення умов карантину задля негайного реагування, повідомляє столична поліція.