Новини
Новини Київської області
Культура
Події

У Києві з’явився новий музей – «Сила підпису»


Унікальні експонати та захоплюючі інтерактивні загадки, які цікаво розгадувати всією родиною, поєднує в собі квест-музей «Сила підпису», який відкрився у столиці.

Відвідувачі музею можуть дізнатися історію підпису: від шумерів до наших днів, відчути себе почеркознавцем-криміналістом, потрапити в бібліотеку з величезними книгами, кожна з яких розповідає про найважливіші документи в історії людства та долі тих, хто їх підписав.

На виставці представлені унікальні експонати: печатка Центральної Ради та Четвертий універсал, роботи Енді Воргола та Сальвадора Далі, автографи Мерелін Монро та Альберта Енштейна. Кожен бажаючий може спробувати відтворити підпис Пилипа Орлика або свій підпис у 3D за допомогою технології Tilt brush, відправитися на пошуки Біловезької угоди та розгадати десятки загадок про підписи, які змінили світ. Наприклад, знайти місце, де людина вперше залишила підпис. Розшукати найвідоміший фейковий документ в історії України. Знайти на картинах підписи, заховані видатними художниками. І все це через інтерактив! Від азбуки Морзе до фарби, що проступає на стіні, від окулярів 3D до голограми.

30 листопада та 1 грудня в квест-музеї працюватимуть фахівці Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ», які допоможуть кожному охочому дослідити підписи трьома методами: завдяки цифровому мікроскопу, в ультрафіолетовому і інфрачервоному діапазонах. Подивитися на три картини і зрозуміти, де підпис оригінальний, а де – підробка. Побачити, як в інфрачервоному світлі на голові оленя з червоного дерева одні з написів зникають, а інші проступають.

Проєкт створений до 15-річчя юридичної фірми Sayenko Kharenko.
Адреса: м. Київ, галерея Лавра, Лаврська, 7. Усі дні, крім вівторка, з 11 до 20. Вартість квитка: 50 гривень.