Новини
Новини Київської області
Анонси
Екологія
Земля

У Києві відбудеться фестиваль "Ландшафтна весна"


З 16 по 22 травня у столиці на території Ботанічного саду імені академіка О. Фоміна проходитиме фестиваль «Ландшафтна весна-2019» та конкурс, що проходитиме в його рамках - «Зелені ідеї життя».

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомила головний редактор журналу «Ландшафт і архітектура» Ольга Камолікова.

У рамках фестивалю на території наукової частини Ботанічного саду можна буде послухати лекції та семінари, майстер-класи для дітей.

Під час лекції на екологічні теми 17 травня всі бажаючі зможуть дізнатися і про культуру, і як утилізувати сміття, і як менше виробляти сміття.

18 травня відбудуться майстер-класи про те, як обрізати дерева, як за ними доглядати, а також буде виставка-продаж рослин, також можна буде отримати консультації по плануванню ділянки, по догляду за садом.

“Цього року на конкурс подали близько 70 заявок з усіх куточків країни. Конкурсу вже 12 років, уже кілька років поспіль ми вийшли на рівень території Ботанічного саду. Ми відібрали 40 проектів. У нас було міжнародне журі, в складі якого представники Грузії, Великої Британії. Вийшли до фіналу 16 проектів, зараз всі ці 16 проектів активно втілюються у життя, тобто на території ботанічного саду вони вже будуються”, - розповіла Ольга Камолікова.

Конкурс проходив у два етапи. Перший – анонімний, міжнародне журі, в складі якого – відомі ландшафтні архітектори світу, відібрало кращі проекти учасників, які вже на другому етапі будуть втілювати свій задум на території Ботанічного саду ім. академіка Олександра Фоміна.

Побачити проекти фіналістів можна 16 травня на офіційному відкритті фестивалю «Ландшафтна весна-2019».

На заході будуть представлені нові тенденції ландшафтного дизайну.