#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Пригоди
Київщина-суспільство
Київ

У Києві від суїциду поліцейські врятували жінку, що стрибнула з висотки

29.09.2020 0 Кочкина Марина 0

Столичний патрульний на льоту спіймав жінку, яка стрибнула з балкону, що на 15-му поверсі столичної вистотки.

скрін з відео

Про дивовижний порятунок жінки на своїй сторінці повідомив на своїй сторінці перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Екіпаж патрульних — Павло Боярчук та Олександр Головицький — прибув на виклик, де жінка мала намір скоїти самогубство. Вона стояла за поручнями балкона й будь-якої миті могла прийняти непоправне рішення, тож поліцейський побіг на 15 поверх що було сил.

фото з відкритих джерел

Патрульний дивом встиг. На його очах жінка відпустила руки й зробила крок. Секунда. Але допомогла миттєва реакція патрульного Павла Боярчука - він встигнув схопити її за руку й утримати», - повідомив правоохоронець.

На крики патрульного прийшли мешканці будинку. Двоє сусідів допомагали тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14 поверсі та підпирали їй ноги. Жінка пручалася, і навіть з такою підтримкою Павлові не вдалося одразу затягнути її на балкон.

https://www.facebook.com/Bilosh/videos/10221694871153598

Задля безпеки, інспектору довелося пристебнути жінку кайданками до поручнів. У цей момент на допомогу прибув інший екіпаж патрульних — Богдан Димчук та Андрій Бобровник. Спільними зусиллями інспекторів та мешканців будинку жінку витягнули на балкон. Надалі її шпиталізували.

Раніше «Погляд» повідомляв, що з вікна столичної лікарні випав чоловік похилого віку.

Читайте також в Україні значно зросла кількість випадків суїциду.