Новини
Новини Київської області
Культура

У Києві стартує проект безкоштовних екскурсій містом


Третій рік поспіль у Києві стартує проект безкоштовних екскурсій містом «Весняні тури»: з 4 травня до 1 червня 2019 р., у вихідні дні, кращі студенти Кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні екскурсіїісторичними місцями Києва українською мовою.

Маршрути будуть розпочинатися від туристично-інформаційних центрів TourInfo Kyiv, розташованих за адресами: вул. Володимирська, 24 (Софійська площа); вул. Спаська, 3/7 (метро Контрактова площа); вул. Мазепи, 1 (метро Арсенальна). Тривалість екскурсії – 1 год 20 хв.

Розклад екскурсій:

Травень: 04; 05; 12; 18; 19; 25; 26.

Червень: 01.

Початок: 11.00, 13.00

Обирайте екскурсію та приєднуйтесь – обов`язкова реєстрація безпосередньо у «TourInfo» або в електронному вигляді.

Для відвідування екскурсії необхідно зареєструватися, тобто зарезервувати місце в групі на конкретну екскурсію.

  1. «Храми і церкви Подолу».

Основні об’єкти показу: Староакадемічний корпус Києво-Могилянської академії , пам’ятник Г. Сковороді, Контрактовий будинок, Гостинний двір,  фонтан “Самсон, що роздирає пащу лева”, Церква Успіння Богородиці Пирогощої,  Святопокровська Подільська церква, Андріївська церква, Церква Миколи Доброго, Особняк Н. Сухоти, Пам’ятник гетьману П. Сагайдачному, Церква Святої Катерини.

Тема: Подíл — один із найстародавніших і найцікавіших районів Києва, що відомий, насамперед, сакральними памʼятками. Протягом багатьох століть  на Подолі було побудовано багато унікальних храмів та церков, кожні з яких мають свої таємниці та легенди. Під час екскурсії Ви зможете почути історії найвизначніших памʼяток, що  нині є справжньою окрасою стародавнього міста.

Зареєструватися на екскурсію “Храми і церкви Подолу”

  1. «Київ – мати міст Руських».

Основні об’єкти показу: Софійський собор, Пам’ятник княгині Ользі, святому апостолу Андрію Первозваному та просвітителям Кирилу і Мефодію, Залишки Десятинної церкви, Залишки палацу княгині Ольги.

Тема: Екскурсія проходитиме однією із історичних частин міста Києва, на Старокиївській горі, звідки бере початок Київ. Впродовж екскурсії Ви оглянете найбільш визначні пам’ятки, які збереглися з давніх часів та, незважаючи на  постійні напади ворогів, досі прикрашають його вулиці. Познайомившись  з минулим, яке оживає у фресках, золотих куполах соборів на гамірних вулицях Верхнього міста, Ви неодмінно  відкриєте для себе столицю України з нової сторони.

Зареєструватися на екскурсію “Київ – мати міст Руських”

  1. «Урядовими кварталами».

Основні об’єкти показу: Памʼятник робітникам заводу «Арсенал», Маріїнський парк, Пам’ятник учасникам Січневого збройного повстання, Особняк Полякова, Верховна Рада України, Будинок Уряду України (Кабінет Міністрів), Фонтан «Термена», Маріїнський палац, Пам’ятники Ахматовій та Лесі Українці, Пам’ятник Заньковецькій та літній театр Мушля,  Арт-об’єкт «Режисер-споглядач», МОЗ, Бібліотека Остапа Вишні, Микільська брама, «Будинок-літак».

Тема: Липки – історична місцевість у Печерському районі Києва, що  з середини XIX до початку XX ст. була місцем поселення київських аристократів, багатіїв, чиновників та військових. Назва мікрорайону походить від липової алеї, посадженої тут в середині XVIII ст. вздовж сучасної вулиці Липської. Завдяки високопоставленим мешканцям Липки були і залишаються одним із найгарніших для прогулянки та найпрестижніших для життя місць Києва. Ми пройдемо лише частиною Липок, однак запевняємо – Ви будете вражені і, можливо, відкриєте для себе щось нове.

Зареєструватися на екскурсію “Урядовими кварталами”

Увага! Цього року студенти підготували сюрприз – два квести! Реєстрація буде відкрита через деякий час, слідкуйте за сторінкою TourInfo Kyiv.

1) «Бермудський трикутник Подолу»

Основні об’єкти: Контрактова площа, Андріївський узвіз

Тема: Поділ – звичайний, на перший погляд, район в центрі Києва. Та насправді це старовинне місце, овіяне величезною кількістю міфів та легенд. Що з цього правда, а що брехня, Ви зможете дізнатися для себе впродовж нашого квесту, адже його тема – містичні та загадкові місця Подолу, що мають, як то кажуть, “погану славу”.

Цільова аудиторія: учні 8-9 класів (обов’язкове супроводження вчителя)

2) «Містичні таємниці Старокиївської гори»

Основні об’єкти: Старокиївська гора

Тема: З давніх-давен світ оповитий легендами та міфами. Людство продовжує вірити у магію, надприродні сили, а також у містику. Шедеври людської геніальності, такі як міфи та легенди – фантастичні, але в основі більшості є реальні історії та випадки. На території Старокиївської гори переплелися різні епохи та релігії, різні  історії та легенди. Ми пропонуємо Вам віднайти головні складові міфологічного світогляду, що допоможуть Вам поглянути на світ легенд та міфів по-іншому.

Це сімейний квест, тож чекаємо батьків із дітьми!

Проект проходить в рамках діяльності Історико-Краєзнавчого Клубу “Витоки”, за підтримки TourInfo Kyiv, Громадської Спілки «НОРТ», Кафедри країнознавства та туризму КНУ імені Тараса Шевченка, Всеукраїнської асоціації гідів та Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Національна платформа малого та середнього бізнесу