Новини
Новини Київської області

У Києві побилися противники і прихильники перейменування проспектів на честь Бандери і Шухевича


Сьогодні, 28 жовтня під будівлею Шостого апеляційного адміністративного суду Києва сталася бійка між противниками і прихильниками перейменування в Києві Московського проспекту і проспекту Ватутіна на проспекти Бандери і Шухевича.

Відомо, що представники громадських організацій висловили недовіру складу суду. Колегія дала їм час на висловлення недовіри в письмовому вигляді.

На початку засідання між присутніми виникла бійка, і в засіданні було оголошено перерву. А станом на 13:10 всіх присутніх евакуювали через повідомлення про мінування.

Нагадаємо, 7 червня 2016 року депутати Київської міськради проголосували за перейменування столичного Московського проспекту на проспект Степана Бандери. 1 червня 2017 року Київрада проголосувала за перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича. Рішення було ухвалено в рамках пакета законів про декомунізацію, прийнятого 9 квітня 2015 року Верховною Радою. 15 травня 2015 року закони підписав на той час президент України Петро Порошенко, а 21 травня того ж року вони набули чинності.

Insider