Новини
Київщина-суспільство
Київ

У Києві підприємців штрафують за погане прибирання снігу


За добу у столиці було внесено 1062 приписи підприємствам, установам та організаціям за несвоєчасне очищення балансових територій від снігу.

Як повідомляє директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, 15 січня інспекторами було складено 127 протоколів на керівників тих підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги.

Також зазначається, що 16 січня у Києві було задіяно 5018 працівників комунальних підприємств та 486 одиниць снігоприбиральної техніки. Всього було використано 3349 тонн посипкового матеріалу.

"Закликаю керівників підприємств незалежно від форм власності відповідально поставитися до своїх обов’язків та організувати якісне прибирання прилеглих територій від снігу! Ми продовжуємо інспекторські перевірки. У випадку виявлення порушень керівники понесуть адміністративну відповідальність", - попередив Тимур Ткаченко.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у масштабній аварії в столиці зіткнулось 9 автівок. Також у Києві тролейбус збив пішохода.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: Тимур Ткаченко у Facebook