#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Аварії та ДТП

У Києві ледь не побили іноземця, який вчинив ДТП

17.04.2019 0 Оксана Кириленко 0

Сьогодні 17 квітня о 05:30 ранку на вулиці Миколи Голего сталася масштабна ДТП через п'яного іноземця.

Водій-іноземець на #BMW (#LC68009 Pl) не впорався з керуванням та в‘їхав у припарковані автівки. Попередньо, першою удар прийняв автомобіль #Volkswagen, потім - #Mitsubishi (після удару відкидає у дерево), #Mercedes, який від удару відкинуло у #Toyota.
"Сам водій-винуватець виявився доволі агресивним і постійно робив вигляд, що не розуміє українську, або російську мову та вимагав, щоб з ним спілкувалися арабською. Єдине, що вдалося дізнатися, що в Україну він приїхав для навчання і те, що п‘яний у хлам", - повідомляє Киев Оперативный.


В салоні авто з водієм-іноземцем також було 4 жінки, які розповіли, що вони всі разом відпочивали та розпивали алкогольні напої. На питання нащо сіли до п’яного водія відповіли, що їм дуже потрібно було додому.
Тим часом агресивність водія затьмарили агресивні власники побитих автівок, які прагнули влаштувати «суд Лінча» на місці.


Розуміючи, що буде бійка водій BMW зробив вигляд, що йому погано і разом із двома жінками поїхав до лікарні. 

Деталі уточнюються.