#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Аварії та ДТП

У Києві деформаційний шов мосту спричинив ДТП

27.12.2019 Оксана Кириленко 0

26 грудня, ввечері в Києві на Північному мосту сталася ДТП за участю Ford Transit. Автомобіль рухався в сторону проспекту Степана Бандери проте на заваді йому стала відірвана частина мосту.

За попередньою інформацією від водія Ford, машина рухалася в середній смузі з допустимою швидкістю. У якийсь момент в передню частину авто врізалася пластина деформаційного шва, після чого пробила ще й заднє праве колесо.

В результаті цього автомобіль втратив керування, його розвернуло і відкинуло у відбійник в декількох десятках метрів від деформаційного шва. За словами водія, в цей момент в нього тільки дивом не врізався автобус.

На місці працювали патрульні поліцейські, які займалися оформленням ДТП. Також на мосту працювали комунальники, які намагаються усунути наслідки відриву деформаційного шва.

Призначення деформаційного шва полягає в зниженні навантаження на окремі частини конструкцій в місцях передбачуваних деформацій, які можуть утворитися при коливанні повітряної температури, а також сейсмічних явища та інших впливах, що можуть викликати власні навантаження, які знижують несучі властивості конструкцій.

За інформацією: "Інформатор"