Новини
Екологія
Київ

У Києві 11 і 12 лютого не працюватимуть школи і дитсадки


КМДА вдалася до закриття цих закладів освіти через негоду і просить роботодавців з розумінням поставитись до відсутності батьків дітлахів на робочих місцях, або зарахувати їм дистанційну роботу у ці дні.

Фото з Фейсбук-сторінки КМДА

Погіршення погодних умов, збільшення кількості опадів – такі погодні сюрпризи очікуються у найближчі два дні. У зв’язку з такими погодними сюрпризами Київська міська держадміністрація  ухвалила рішення про закриття садочків та шкіл 11 та 12 лютого. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці КМДА.

Також КМДА попросила керівників компаній та установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам дітлахів як дистанційну роботу вимушену відсутність на робочому місці.

«Останні дні техніка та комунальники працюють на межі можливостей, але негода не відступає і, на жаль, прогноз на найближчі дні – невтішний. Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування вздовж доріг, щоб дорожники могли без перешкод прибирати сніг. Тільки в столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми – майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів».

Валентин МОНДРИЇВСЬКИЙ, в. о. першого заступника голови КМДА

Школярі у ці два дні можуть навчатися в дистанційному режимі. Педагогічні колективи готові на найближчі два дні організувати таке навчання.

Як повідомляв «Погляд»,  столична влада просить киян залишити дітей вдома.

 Також «Погляд» інформував, що Вишгородській ДЮСШ з водних видів спорту – 29 років. Але закладу не до святкувань.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.