Новини
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

У КПІ з’явиться смарт-укриття

Робота над облаштуванням укриття вже розпочалася.

У КПІ з’явиться смарт-укриття - зображення

В бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського облаштують безпечне укриття. Про це повідомили в Вечірньому Києві, зазначивши, що смарт-укриття для студентів презентували на ХІ Всеукраїнському фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.

Реалізовувати проєкт у КПІ будуть спільно з IT-компанією CLUST. Для цього, перш за все, одне із книгосховищ на нульовому поверсі бібліотеки звільнять від книг. Робота над облаштуванням укриття вже розпочалася. Зокрема, студенти зголосилися перенести видання.

До слова, бібліотека в КПІ ім. Ігоря Сікорського була заснована ще в 1898 році й вже тоді вважалася однією з найкращих технічних книгозбиралень. У 1980 році бібліотеку перемістили до нового приміщення, збудованому за індивідуальним проектом ректора інституту Г. І. Денисенка. Бібліотека була задумана як синтез книги, архітектури, мистецтва і нових технологій. Будівля знаходиться в центрі кампусу університету – на площі Знань. В дні святкування 100-річчя КПІ Вчена рада університету присвоїла бібліотеці ім'я Григорія Івановича Денисенка.

Нагадаємо, в кожному районі Києва планують підготувати в середньому по 100 пунктів обігріву, які працюватимуть у випадку надзвичайних ситуацій взимку. Вони будуть облаштовані на базі соціальних об’єктів, оскільки саме там буде забезпечено тепло- та енергопостачання у випадку критичної ситуації.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.