Новини
Здоров'я
Київ

У КМДА пояснили, як боротися із чергами до громадського транспорту


Черги до громадського транспорту в Києві зникнуть, якщо підприємства перейдуть на дистанційну форму роботи.

ФОТО LOS SOLOMAS . КИЕВ VIA РОМАН МАЛКО

Саме так вважає перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Про це розповіли у Радіо Свободи.

«Таких черг не може не бути, коли не виконуються карантинні обмеження в місті в цілому. Я говорю про те, що всі працівники некритичних підприємств мають бути переведені на дистанційну форму роботи. Доки цього зроблено не буде – такі черги будуть», – сказав Поворозник.

Поворозник зауважив, що коли підприємства перейдуть на дистанційну форму роботи, зникнуть черги в транспорті, зникне зараження в транспорті і зміниться економічна ситуація в місті в цілому.

«Є інший розвиток подій: не перейдуть на дистанційну форму, не будуть виконувати карантинні обмеження – буде збільшення захворюваності. Тоді, на жаль, доведеться ухвалювати рішення про повне закриття міста, в тому числі і громадського транспорту», -

Микола Поворозник

Громадський транспорт

Нагадаємо, що у "червоних" зонах громадський транспорт курсує з наповненістю не більш як 50% місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу і визначені в реєстраційних документах на такий транспортний засіб. Через це у громадському транспорті Києва – справжній колапс. На зупинках стоїть поліція, люди не можуть нормально виїхати, у них здають нерви.

Тим часом, як «Погляд» інформував, найближчим часом через локдаун у столичних маршрутках здорожчає проїзд. Однак раніше «Погляд» повідомляв про те, що радник київського міського голови Володимир Бондаренко запевнив, що у столиці не будуть розглядати питання щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті у 2021 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.