Новини
Новини Київської області

У Київській області запровадили нове обмеження через війну

Розважальні заходи на Київщині тепер мають згортатися до 21:00.

У Київській області запровадили нове обмеження через війну - зображення

На Київщині запровадили нове обмеження на проведення розважальних заходів. Усі концерти, шоу-програми, дискотеки мають закінчуватися не пізніше 21:00.

Про це повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко за результатами засідання оперативного штабу.

"Війна триває. На жаль, дехто про це забув. Продовжують розважатися навіть під час повітряної тривоги під гучну музику та світлове шоу. Наприклад, як це було декілька днів тому в Одесі. Тому йдеться не лише про моральний бік, але й про безпеку".

Очільник КОВА звернувся до власників та відвідувачів розважальних комплексів в області й нагадав їм, що на час комендантської години, з 00:00 до 5:00, такі заклади мають припиняти свою роботу.

Він нагадав, що за порушення комендантської години законом передбачена відповідальність. А вказані обмеження триватимуть до закінчення воєнного стану.

Нагадаємо, у столиці з 26 березня на годину скоротили комендантську годину, вона триває від 00:00 до 05:00. Раніше діяв режим обмежень з 23:00 до 05:00.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.