Новини Київської області
Бровари
Відбудова регіону

У Київській області розпочали дуже масштабне будівництво

Роботи будуть виконані за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

У Київській області розпочали дуже масштабне будівництво - зображення
Фото - КОДА

У Броварах розпочалися роботи з реконструкції садочка «Джерельце», що постраждав під час катастрофи гелікоптера. Роботи будуть виконані за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

У межах реконструкції планують відновити пошкоджений об’єкт та перепланувати окремі приміщення, облаштувати ліфти, добудувати 6 сходових кліток. Крім того, заплановано влаштувати додаткові входи до будівлі та шляхи евакуації та два окремі зали для музичних та фізкультурних занять.

У Київській області розпочали дуже масштабне будівництво - зображення
Фото - КОДА

Будівля закладу дошкільної освіти розрахована на 270 дітей – це 14 груп. Ремонт буде виконано з дотриманням усіх пожежних вимог та урахуванням інклюзивності. Наразі на об’єкті тривають підготовчі роботи. В планах – завершити будівництво протягом 14 місяців.

«Нашим першочерговим завданням є відновлення освітніх закладів. Адже діти – це майбутнє нашої країни. Вони мають відвідувати сучасні та безпечні школи та садки, обладнані усім необхідним. Саме таким буде оновлене «Джерельце». Уже є всі необхідні документи та фінансування для здійснення реконструкції. Сьогодні роботи переходять в активну фазу», –

зазначив під час зустрічі заступник голови Київської

обласної державної адміністрації Микола Бойко.

Він додав, що процес будівництва буде абсолютно прозорим та відкритим. Виконання робіт контролюватимуть спеціальні комісії із залученням представників КОДА, міської влади, працівників дитячого садка та активістів.

Як повідомляв "Погляд", 18 січня в Броварах поруч із дитячим садком та житловим будинком впав гвинтокрил. Згодом стало відомо, що в авіакатастрофі загинуло керівництво МВС, зокрема, назвали імена всіх дев’яти співробітників міністерства, які загинули під час авіакатастрофи.

Детальніше про авіакатастрофу, що сталася, — в сюжеті "Погляду".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.