Україна-суспільство
Автоновини

У Києві почали наносити нову дорожню розмітку: що треба знати водіям

Відповідно до правил дорожнього руху, на столичних дорогах почала з'являтися нова розмітка – жовта "вафельна" сітка.

У Києві почали наносити нову дорожню розмітку: що треба знати водіям - зображення
Фото: РБК

Нова розмітка має підвищити безпеку та сприятиме подоланню заторів на дорогах, повідомляє Акцент.

Отже, згідно з оновленими правилами дорожнього руху, які почали діяти 1 листопада, водіям не можна зупинятися на цій розмітці, якщо вони не встигли закінчити проїзд перехрестя до зміни кольору світлофора.

Тому "вафельницю" наносять там, де водії нерідко дозволяють собі "проскочити" на червоний сигнал світлофора.

Офіційно розмітка називається "коробчаста розмітка жовтого кольору" і у розділі “Дорожня розмітка” описана у пункті 1.10.3.

Однак, попри нововведення, чимало водіїв наразі просто ігнорують правила розмітки та продовжують їздити, як і раніше, хоча за порушення керманичам загрожує штраф.

У Києві почали наносити нову дорожню розмітку: що треба знати водіям - зображення

Як повідомлялося раніше, на дорогах Київщини почали працювати спеціалізовані автомобілі патрульної поліції. Мобільні діагностичні станції контролюватимуть відповідність технічного стану транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю

Разом з тим, на українських дорогах з'являються додаткові камери відеофіксації порушень ПДР. Деякі з них налаштовані фіксувати кілька видів порушень одразу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.