#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Культура
Київ

У Києві оновлять пам’ятник князю Володимиру

03.12.2021 0
Також у наступному році в столиці реставрують колони Магдебурзького права та Покровську церкву.

У Києві оновлять пам’ятник князю Володимиру - зображення

У 2022-2024 рр Київ виділлить майже 269 млн грн на збереження та охорони культурної спадщини міста. Вже наступного року в столиці планують оновити Пам’ятник князю Володимиру, Покровська церква та низка будівель на Андріївському узвозі, повідомила пресслужба КМДА.

Також у 202-му планують рестраврувати колони Магдебурзького права, будівля на вулиці Сковороди, 2, що перебуває в аварійному стані, об’єкти на вулиці Фролівській, 6/8 і Сковороди, 9-Б.

«Окрім реставрації, плануємо досліджувати історичні будівлі з метою збереження історичного середовища. Маємо на меті розробити облікову документацію на 570 об’єктів, які наразі без документів».

Заступник голови КМДА Володимир Прокопів

Крім того в столиці вже скоро можуть обмежити висотні параметри забудови довкола пам’яток.

До слова, у Києві на державному обліку перебуває 3634 об’єкти, які мають статус «культурної спадщини».

Нагадаємо, у 2022-му на культуру в Україні виділяють 14,5 млрд грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.