Новини
Київ
Економіка

У Києві на Громадський бюджет у наступному році виділять 200 млн грн

Через рік цю суму збільшать на ще 20 млн грн.

У Києві на Громадський бюджет у наступному році виділять 200 млн грн - зображення

У 2022 році в Києві на реалізацію проєктів Громадського бюджету планують спрямувати 200 млн грн. Відповідне рішення прийнято під час пленарного засідання Київради, повідомляє пресслужба КМДА.

Не дивлячись на чималий розмір суми на наступний рік, з кожним роком коштів на Громадський бюджет планують виділяти ще більше. Відтак, в 2023-му планується спрямувати на реалізацію громадських проєктів 220 млн грн, а в 2024 році – 250 млн грн.

«Громадський бюджет стартував у далекому 2016 році і його фінансування складало 50 млн грн. Сьогодні ж цю суму збільшено більш ніж вчетверо. Відповідно у місті можна втілити більше ініціатив».

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

Нові проєкти Громадського бюджету в столиці почнуть приймати у любтому, після чого триватиме публічне обговорення, експертиза та голосування.

Нагадаємо, на ремонт столичного кінотеатру «Київська Русь» витратять 288 млн грн.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.