Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

У Києві можуть з'явитися захисні конструкції біля зупинок

Укриття пропонують забезпечити інтернетом, щоб створити комфортні умови для очікування громадського транспорту.

У Києві можуть з'явитися захисні конструкції біля зупинок - зображення

На сайті КМДА опублікували проєкт рішення щодо створення захисних конструкцій у межах зупинок наземного транспорту.

Планується створити ціл мережу таких захисних конструкцій цивільного захисту, які будуть спроможні забезпечити, або принаймні суттєво підвищити рівень безпеки громадян.

Автори проєкту рішення у приклад приводять досвід Ізраїлю, де облаштування "безпечних зупинок" із метою цивільного захисту населення, в таких бомбосховищах лежить принцип їх швидкої доступності з моменту оголошення повітряної тривоги та можливість не тільки витримати руйнівну силу дозволеної міжнародним гуманітарним правом зброї, а й убезпечити населення від смертельної загрози.

Почати пропонують з розробки переліку місць з найбільшим скупченням пасажиропотоку. Цим має зайнятися департамент транспортної інфраструктури разом із "Київпастрансом". Також вже відомо, що укриття пропонують забезпечити інтернетом, щоб створити комфортні умови для очікування громадського транспорту.

Наразі документ знаходиться на розгляді профільної комісії.

Нагадаємо, в Білій Церкві під час повітряної тривоги з каси магазину викрали понад 15 тис. грн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.