Новини
За кордоном
Політика

У Казахстані сформовано уряд і названо пріоритети діяльності (ВІДЕО)

Під час засідання члени уряду склали присягу.

Новий склад уряду Казахстану має виправдати довіру президента і вивести країну із масштабної кризи, в якій вона опинилася після протестів.

Таку заяву зробив призначений напередодні прем'єр-міністр Казахстану Аліхан Смаїлов.

"Це дуже складні та масштабні завдання, вирішувати які у поточних умовах не випадало жодному уряду", – сказав Аліхан Смаїлов.

10 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив про повне відновлення порядку в Казахстані. Водночас, за його словами, так звана антитерористична операція в країні триває.

Нагадаємо, лідер Казахстану для боротьби з протестами залучив спецназівців та армію, а потім звернувся за військовою допомогою до Організації Договору про колективну безпеку.

Раніше повідомлялося, що миротворчу місію Організації Договору колективної безпеки у Казахстані успішно завершено. Уряд повернув контроль над усіма будівлями, захопленими протестувальниками. Повідомлялося, що під час протестів затримали близько 10 тисяч осіб.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.