У Канаді відбулися Українські вечорниці
Щорічні Українські вечорниці, організовані днями Лігою українок Канади, відділ Торонто, зібрали в місті Місісаґа понад 600 гостей. Захід відбувся вже удванадцяте
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1574158075-747.jpg)
«Вечорниці, організовані Ліґою українок Канади, відділ Торонто. Щороку завдяки чудовим відданим Україні та громаді людям кошти, зібрані з Вечорниць, йдуть на допомогу нашим Воїнам, їхнім родинам та на інші благочинні цілі. Повний зал - більше шестисот людей зібралося на надзвичайно популярні у Торонто Українські вечорниці», - зазначила у Фейсбуці директорка Української суботньої школи імені Юрія Липи, Оксана Соколик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1574158074-766.jpg)
Приміщення заходу було прикрашене українськими вишиванками та традиційними предметами побуту українців. У програмі вечорниць були чудова вечеря та різноманітні пісенні й танцювальні виступи ансамблю «Пролісок» Спілки української молоді (Торонто), дуету Олі та Лізи з Arthur Murray Mississauga – переможців конкурсу «Rising Star Professional Rhythm» тощо. Вечір завершився забавою з гуртом Hudi a Mocni. Дохід від вечорниць призначений фонду «Приятелі Збройних Сил України» на гуманітарну допомогу захисникам України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1574158086-252.jpg)