#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Бровари
Спорт

У Калинівці на Броварщині відкрили новий спортмайданчик

20.06.2020 0 Руслан Семенець 0

20 червня 2020 року у смт Калинівка на Броварщині урочисто відкрили новий спортивний мультифункціональний майданчик.

В смт Калинівка, яке входить до Калинівської ОТГ, відбулася урочиста церемонія відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, з гумовим покриттям та розміром 42мх22м. Розташувався спортивний об’єкт на вулиці Шкільній.

"На Київську область з державного бюджету виділено 8 396,5 тисяч гривень для будівництва таких мультифункціональних майданчиків відповідно до постанови Уряду", - розповів начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв. "Облаштовуються майданчики за рахунок коштів місцевого бюджету".

Після серії послаблень карантину один за одним на теренах Київщини відкриваються новозбудовані спортивні об’єкти. Спортмайданчик в Калинівці став першим з шести мультифунціональних майданчиків, які зводяться в області. Як працюватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні.

Нагадаємо, що 20 червня стартує чемпіонат Київщини з футболу серед аматорських команд.

Фото інформаційної агенції "Погляд"