У Калинівці на Броварщині відкрили новий спортмайданчик
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-20_13-22-30.jpg)
20 червня 2020 року у смт Калинівка на Броварщині урочисто відкрили новий спортивний мультифункціональний майданчик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-20_13-22-27.jpg)
В смт Калинівка, яке входить до Калинівської ОТГ, відбулася урочиста церемонія відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, з гумовим покриттям та розміром 42мх22м. Розташувався спортивний об’єкт на вулиці Шкільній.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-20_13-22-2411.jpg)
"На Київську область з державного бюджету виділено 8 396,5 тисяч гривень для будівництва таких мультифункціональних майданчиків відповідно до постанови Уряду", - розповів начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв. "Облаштовуються майданчики за рахунок коштів місцевого бюджету".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-20_13-22-24.jpg)
Після серії послаблень карантину один за одним на теренах Київщини відкриваються новозбудовані спортивні об’єкти. Спортмайданчик в Калинівці став першим з шести мультифунціональних майданчиків, які зводяться в області. Як працюватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-20_13-22-23.jpg)
Нагадаємо, що 20 червня стартує чемпіонат Київщини з футболу серед аматорських команд.
Фото інформаційної агенції "Погляд"