Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

У Гостомелі запрацював інформаційно-аналітичний центр

Найчастіше люди звертаються туди, аби отримати консультації щодо правильного оформлення компенсацій за зруйноване житло.

У Гостомелі запрацював інформаційно-аналітичний центр - зображення
Фото: КОВА

15 червня в Гостомелі почав роботу інформаційно-аналітичний центр, де представники місцевої влади та профільні спеціалісти КОВА надають консультативну допомогу місцевим мешканцям, повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Найчастіше люди потребують консультацій у правильному оформленні компенсацій за зруйноване житло або втрачене майно, отриманні соціальної та гуманітарної допомоги.

Також мешканці звертаються до консультантів за роз’ясненнями щодо планів відбудови знищених будинків та відновлення пошкодженого житла, оформлення соціальної допомоги, отримання місця для тимчасового проживання в модульних містечках", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Нагадаємо, центр у Гостомелі розташовано в будівлі місцевої селищної ради

Першочергово, такі центри відкривають в тих населених пунктах, що найбільше постраждали від російської агресії. Вже інформаційно-аналітичні центри працюють у Бородянці, Макарові та Димері. Графік роботи центрів, а також, за якими адресами їх можна знайти в цих населених пунктах  читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.