Новини
Буча
Надзвичайні новини
Пожежі
Надзвичайні ситуації

У Гостомелі, Ворзелі і Бучі горіли трава та електролічильники


Протягом 15 вересня рятувальники ліквідували понад 5 випадків загорання сухої трави та пожежу елекролічильників.

Найбільш масштабне загорання виникло о 16:47 в селищі Гостомель за родгоспом «Бучанський», де полум’ям було охоплено близько 3 га сухостою. Ситуація ускладнювалась наявністю поблизу розташованої нафтобази. Рятувальникам знадобилося близько трьох годин, щоб ліквідувати загорання. Також в цей день пожежа сталася в Гостомелі по вул. Остромирська. Площа загорання склала близько 2 га та продовжувала збільшуватись. Для ліквідації загорання рятувальникам знадобилося також близько трьох годин.

Крім того, трава горіла в місті Буча по вул. Бориса Гмирі (на площі 1 га) та вул. Стефаника (1 га), у селищі Ворзель по вул. Курортна, 1 (біля з/д мосту, на площі 0,5 га) та знову у Гостомелі - по вул. Автошляхова, 1-а (на площі 100 м2). На ліквідацію даних пожеж оперативно залучалися пожежно-рятувальні підрозділи Ірпеня, Бучі, Ворзеля та Гостомеля.

А також 15 вересня об 11:29 до чергової частини м. Ірпінь надійшло повідомлення про загорання електролічильника за адресою: місто Буча, вул. Островського. На місце події прибули 7 рятувальників пожежної частини міста. Пожежу загасили за 15 хвилин. Внаслідок загорання знищено 2 електролічильника. Загиблих та травмованих внаслідок пожежі немає.

Джерело: Бучанський міський сайт