Новини
Новини Київської області
Вишгород

У гості до стареньких завітали шефи-АТОвці


У Вишгородському районі представники ветеранської спільноти завітали у гості до відділення Димерської лікарні, у якому живуть літні люди, з концертом, подарунками, і зробили добру справу

Їм треба небагато: людське тепло і спілкування, вони завжди раді гостям. Ці бабусі й дідусі, які обділені увагою рідних, постійно проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Димерської лікарні. Однак у них є люди, які щедро дарують своє тепло, і допомагають матеріально і своєю працею – шефи. Днями до них з концертом, пісням та святковим настроєм завітали шефи з ветеранської спільноти Вишгородського району: з  "Всеукраїнського об'єднання "Ми Українці", 13 резервної сотні ДУК ПС (м.Київ), та ГО "90 батальйон - об'єднанні війною". Настрою додали подарунки, привезені шефами – солодощі, фрукти, смаколики, медичні засоби для лежачих і два телевізори.

Але й це не все. Поспілкувавшись із своїми підшефними, АТОвці взялися до впорядкування лікарні: почистили основну її будівлю від листя на даху та відливах, прибрали сміття і зламані гілки. А ще – встановили флагштоки з прапорами.

Фото з Фейсбук-сторінки Івана Татаурова