#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Київщина
Технології

У Google Chrome додали нову функцію захисту паролів. Як її активувати?

07.10.2020 0 Олена Стець 0

В останньому оновленні браузера Chrome 86 компанія Google представила нові функції безпеки, включаючи захист паролів й безпечний серфінг в мережі. Функції доступні для ПК, Android і iOS.

З виходом оновлення браузера Сhrome 86 розробники Google додали в його версії для ПК і Android нові функції безпеки.

Chrome для персонального комп'ютера

Що стосується Chrome для робочого столу компанія активувала вбудований менеджер паролів, який буде автоматично шукати й попереджати користувачів про скомпрометовані спроби входу на один із сайтів, де ви зареєстровані. Іншими словами, Google буде зберігати ваші дані входу на один з сервісів у зашифрованому вигляді й порівнювати їх зі списком відомих зламаних паролів та облікових записів. Якщо браузер знайде збіги він автоматично перенаправить вас на сторінку зміни пароля.

Нещодавно компанія Google навчилася визначати мову жестів у відеодзвінках.

Chrome для Android

Користувачі Android, своєю чергою, зможуть випробувати нову функцію "Поліпшеного безпечного серфінгу», яка працює як онлайн-сканер вразливостей в режимі реального часу. Це доповнення має захищати користувачів від фішингових повідомлень, шкідливого програмного забезпечення і сайтів із підозрілою активністю. Функція також активується автоматично і буде перевіряти сайти на наявність вразливостей і аналізувати всі завантаження користувачів.

Chrome для iOS

Користувачі Chrome на платформах iOS зможуть скористатися функціями Face ID і Touch ID для управління новим менеджером паролів в браузері. У кінці літа 2020 го в Google також заявили, що оновлення Chrome 86 буде попереджати користувачів про прийняття незахищених HTTP-форм, в браузері з'являться оповіщення при завантаженні так званих змішаних форм HTTP-форми, які розташовані на HTTPS-сайтах.

Ці форми можуть використовувати зловмисники для викрадення інформації, яку ви передаєте на сайт. Зараз про завантаження таких форм сигналізує лише відсутність символу у вигляді замку в адресному рядку. У Google вважають, що це не дозволяє всім користувачам оцінювати ризики завантажень змішаних форм.

За замовчуванням у версії Сhrome 86 буде відключена функція автозаповнення таких форм, і користувачі отримають попередження про їх прийняття. У компанії також закликали всіх розробників сайтів перевести свої форми на HTTPS, щоб захистити користувачів.