Новини
Фастів
Здоров'я

У головного лікаря Фастівської ЦРЛ діагностували коронавірус


Інфікування коронавірусом головного лікаря Фастівської ЦРЛ Андрія Герцуна відбулось від хворого пацієнта.

Головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун.
Фото - fastiv.crl.net.ua

Про це повідомляє ФастівNews.City.

Журналіст «Погляду» зв’язався по телефону з Андрієм Герцуном, щоб отримати інформацію стосовно його хвороби з перших уст.

Керівник Фастівської ЦРЛ повідомив, що його діагноз підтверджений ПЛР тестом і він зараз перебуває на домашньому лікуванні. На його думку, зараження COVID-19 могло статись у лікарні від хворого у період з 1 по 14 червня.

У Андрія Герцуна зараз стан середньої важкості: болять нирки, суглоби, є температура.

За словами головного лікаря, крім нього, у Фастівській ЦРЛ захворів ще один лікар.

На сьогоднішній день у Фастівській ЦРЛ є захисні засоби для лікарів, проте, за словами Андрія Герцуна, їх ніколи не може бути достатньо, тому що за протоколом лікарям, які контактують з коронавірусними хворими, практично через кожні 2-3 години потрібно міняти захисні маски та перчатки.

На час хвороби головного лікаря Фастівської ЦРЛ його обов’язки виконує заступник.

Андрій Герцун порадив фастівчанам мати розум, дотримуватися реального карантину і берегтися від цієї підступної хвороби та не ігнорувати реальну небезпеку від COVID-19 для власного здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Нагадаємо, сьогодні «Погляд» повідомляв, що 26 червня в Україні був зафіксований черговий антирекорд в Україні: за минулу добу було виявлено 1109 нових випадків зараження COVID-19.